Tarot Online

Jakie kolory do siebie pasują?

W garderobie powinny znaleźć się ubrania, które dobrze razem się łączą. Konieczne więc jest dobranie ich kolorami. Jest wiele kolorów, które do siebie nie pasują, ale są i takie, które razem prezentują się idealnie. Jak łączyć kolory, by tworzyły idealną całość?

Jakie kolory do siebie pasują – bordowy z dżinsem

Jeśli nie wiemy jakie kolory do siebie pasują, a mamy w garderobie coś bordowego i dżinsowe spodnie lub spódniczkę, to łącząc te dwa kolory ze sobą, będziemy mieli doskonałe połączenie. Jesienią warto wybierać więc bordowe sweterki, a do tego zakładać spodnie z jasnego lub ciemnego dżinsu.

Jakie kolory do siebie pasują – czerwony ze złotym

Jeśli wybierasz się na imprezę i nie wiesz jakie kolory do siebie pasują, jak stworzyć kreację idealną, to warto sięgnąć po czerwoną sukienkę i złote dodatki. Jest to doskonałe połączenie, które sprawdzi się na imprezowy wieczór ze znajomymi i większą imprezę okolicznościową. Kolejnym kolorem, który dobrze prezentuje się ze złotym, jest czerń.

Jakie kolory do siebie pasują – szary z białym

Udając się na spotkanie służbowe lub do szkoły na ważną imprezę, często nie wiemy jak najlepiej się ubrać. W takich sytuacjach również zastanawiamy się, jakie kolory do siebie pasują. Eleganckim połączeniem jest szarość z bielą. U kobiet doskonale będzie wyglądać ołówkowa spódnica i białka koszula bez kołnierzyka lub szara sukienka z białym kołnierzykiem. A mężczyźni powinni skorzystać z tego połączenia, zakładając szare spodnie i białą koszulkę lub koszulę.