Tarot Online

Oświadczyny – o czym musisz pamiętać?

2021.11.09

2 minuty i 34 sekundy

Zdjęcie stockowe

Moment oświadczyn to najważniejsze wydarzenie dla pary, która zdecydowała się przeżyć razem reszta życia. Choć biorą w nich udział dwie osoby to od mężczyzny wymaga się więcej. Zakup pierścionka zaręczynowego, zaplanowanie całego przebiegu oświadczyn i gdzie to zrobić. Jest tego trochę, dlatego w tym artykule podpowiemy o czym należy pamiętać w tak ważnym dniu.

Pierścionek zaręczynowy

Jednym z najważniejszych aspektów oświadczyn jest pierścionek zaręczynowy. Bez niego nie można podjąć takiego kroku. Największym problemem, który można napotkać w kwestii jego wyboru to rozmiar. Jeśli chcesz uniknąć za małego lub za dużego pierścionka na palec swojej wybranki możesz wykazać się sprytem i po kryjomu zabrać jeden z jej kolekcji biżuterii. Zwróć jednak uwagę, żeby to nie był jej ulubiony, bo szybko zorientuje się, że jest coś nie tak.

Jaki bukiet kwiatów?

O bukiecie kwiatów też nie można zapomnieć! Chyba, że Twoja ukochana ich nie lubi. Przed wybraniem odpowiedniego bukietu warto dowiedzieć się w jakich kwiatach gustuje Twoja zaręczynowa partnerka. Najpopularniejszym i standardowym wyborem są oczywiście czerwone róże. Jeśli, więc chcesz postawić na tradycyjne zaręczyny to, to będzie dobry wybór. Jednak, gdy chcesz zaskoczyć swoją partnerkę oryginalnością możesz skomponować bukiet kwiatów z jej ulubionym rodzajem w różnych kolorach.

To w jaki sposób chcesz się oświadczyć tak na prawdę zależy od tego co dokładnie lubi Twoja partnerka. Niektóre kobiety będą zadowolone z publicznych oświadczyć, a niektóre mogą poczuć się bardzo niekomfortowo. Pamiętaj, by przebieg zaręczyn dobrać pod swoją wybrankę.

Publiczne oświadczyny będą pasować do kobiety, która lubi błyszczeć wśród tłumu i jest bardzo pewna siebie. Nie będzie skrępowana tą sytuacją i z radością wykrzyczy „TAK”. Jeśli Twoja ukochana jest właśnie taką kobietą to nic nie stoi na przeszkodzie w publicznym wyznaniu miłości.

Zaręczyny tylko we dwoje na romantycznej kolacji? To idealne oświadczyny dla kobiety, która uwielbia kameralne spędzanie czasu we dwoje. Zazwyczaj tego typu kobiet jest znacznie więcej! Do takich oświadczyn mogą zainspirować Cię filmy. Włącz waszą ulubioną piosenkę lub coś w romantycznym klimacie, zapal świeczki i porozrzucaj płatki róż.

Innym sposobem na oświadczyny mogą być te bardziej „przygodowe”. Możesz zapytać się o rękę, gdy spędzacie czas na szczycie góry, płyniecie łodzią czy podróżujecie na słoniu podczas wakacji. Tak na prawdę oświadczyny mogą być w każdym momencie, nawet w tym najbardziej szalonym. Wszystko zależy tak na prawdę od Twojej wyobraźni, kreatywności i tego co lubi Twoja partnerka.

Jeśli już wybrałeś pierścionek zaręczynowy, zaplanowałeś moment zaręczyn to do dzieła! Na pewno będzie to jeden z waszych najpiękniejszych dni w życiu.

Przeczytaj także poradnik: https://ogolnotematyczny.pl/jak-wybrac-doskonaly-pierscionek-zareczynowy