Tarot Online

W czym wziąć koktajl do pracy?

Smoothie i domowe koktajle to modny i praktyczny sposób, by urozmaicić swoją dietę. Koktajl można zmiksować dzień przed pracą i przechowywać w lodówce. W czym wziąć koktajl do pracy? Podpowiadamy kilka świetnych rozwiązań!

Jak przygotować koktajl do pracy?

Domowe koktajle przygotowywane w blenderze to praktyczny i szybki sposób na uzupełnienie diety o niezbędne witaminy i minerały. Przygotowane w domu smoothie to pełnowartościowy wysiłek na pierwsze i drugie śniadanie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Prosty w przygotowaniu, sycący i mało kaloryczny napój to także ulubiona forma suplementacji diety wśród sportowców.

Do zrobienia koktajlu można wykorzystać wiele różnych składników. Jako bazę wykorzystuje się ulubiony napój – jogurt naturalny, mleko sojowe, wodę kokosową lub po prostu wodę. Następnie wybiera się odpowiednie warzywa i owoce. Ostatni etap tworzenia koktajlu to dobranie odpowiednich zdrowych tłuszczów oraz dodatków takich jak nasiona chia, wiórki kokosowe, otręby żytnie lub płatki owsiane. Aby koktajl posiadał dodatkowe walory smakowe, można dodać odrobinę soku z cytryny, wanilię, kakao lub listki mięty, w zależności od wybranej kompozycji.

Po przygotowaniu koktajlu należy go przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku w lodówce. Maksymalny czas przechowywanie takiego koktajlu to od 24 do nawet 72 godzin, w zależności od tego, w czym przygotowywaliśmy napój.

W czym wziąć koktajl do pracy?

Najprostszym rozwiązaniem, by zabrać koktajl do pracy, są zamykane pojemniki plastikowe i szklane. Plastikowe opakowania się nie tłuką i są stosunkowo lekkie, natomiast szklane butelki nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji. Przelewając koktajl do pojemnika, należy pilnować, by zostawić jak najmniej powietrza, by spowolnić procesy utleniania i nie dopuścić do szybkiego psucia się soku.

Szukasz jednorazowych opakowań? Postaw na ofertę firmy AKAR!

Szukasz profesjonalnego dostawcy jednorazowych opakowań? Wypróbuj opakowania papierowe, plastikowe i foliowe w ofercie firmy AKAR. Marka Akar to najwyższa jakość obsługi, usług i produktów. W bogatej ofercie firmy można znaleźć materiały opakowaniowe dedykowane między innymi firmom cateringowym, hurtowniom, punktom detalicznym i sklepom spożywczym.