Zaprojektuj opakowanie biznesowe razem z Packhelp!

Niniejszy artykuł pod tytułem Co zrobić, gdy WordPress sprawia trudności? Skorzystaj z pomocy nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Co zrobić, gdy WordPress sprawia trudności? Skorzystaj z pomocy należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Niestandardowe pudełko to bardzo chętnie wykorzystywany w biznesie nośnik reklamowy. Narzędzie to jest wielofunkcyjne, ponieważ nie tylko chroni produkt, ale też i reklamuje działalność marki. Aby pudełko pełniło swoje funkcje, warto je spersonalizować. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z oferty Packhelp!

Packhelp, czyli pomoc w projektowaniu opakowań dla biznesu

Polska firma Packhelp powstała z myślą o sprzedawcach, którzy chcą się wyróżnić na rynku poprzez nietypowy sposób reklamy, mianowicie wykorzystując marketing pudełek. Celem startupu było unowocześnienie branży opakowań. Jak widać, zamysł ten udał się w 100%. Obecnie Packhelp produkuje pudełka produktowe dla klientów z całej Europy!

Poprzez wyjątkowe opakowanie produktowe można zaistnieć w świadomości klientów. Nietypowe opakowanie przykuwa wzrok i wzbudza zainteresowanie. Może też przyczynić się do zbudowania relacji z klientem. Jak rozreklamować z jego pomocą biznes? Packhelp zachęca, by spersonalizować pudełko i stworzyć unikalne opakowanie, które będzie stanowiło element identyfikacji wizualnej marki.

Niestandardowe pudełko – sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku na rynku

Kartonowe opakowania to uniwersalne pudełka, które można wykorzystać do pakowania różnego rodzaju artykułów. Mogą z nich skorzystać producenci:

  • gadżetów elektronicznych,
  • kosmetyków,
  • luksusowej biżuterii,
  • artykułów tekstylnych i odzieży,
  • artykułów papierniczych i biurowych,
  • artykułów spożywczych.

Pudełka te są nietoksyczne i ekologiczne, ponieważ pochodzą z recyklingu. To świetna alternatywa dla plastikowych opakowań, które przyczyniają się do degradacji naturalnego środowiska.

Jak zaprojektować oryginalne pudełko? Warto podejrzeć rozwiązania, które stosują inne marki i na ich podstawie wypracować swój własny styl. Polecamy w szczególności przyjrzeć się opakowaniom:

  • Diamond Treats – to producent ekskluzywnej biżuterii, który korzysta z pięknych luksusowych małych pudełeczek. Ich dno wyściela elegancka poduszeczka, a kolorystyka nawiązuje do charakteru Premium.
  • Petit Vour’s – to firma, która przykłada bardzo dużą wagę do projektowania opakowań. Kosmetyki Petit Vour’s są pakowane w piękne kolorowe pudełka z wieczkiem. Ściany opakowań zdobią kreatywne napisy. Taki zabieg z pewnością przyczynia się do zbudowania relacji z klientem!
  • Botanical Coffee Company – to marka, która może się pochwalić nie tylko wysokiej jakości kawą, ale też pięknymi papierowymi torbami i ekologicznymi kubkami. Zieleń, blady róż i delikatne nadruki budzą jednoznaczne skojarzenia z naturą, taki też był zamysł tej marki!