in

Firma Zebra Technologies przedstawia oprogramowanie dla przedsiębiorstw umożliwiające wykrywanie zbliżania pracowników, ostrzeganie przed interakcjami i ich rejestrowanie

Firma Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) na co dzień zajmuje się innowacyjnymi rozwiązaniami. przedsiębiorstwo w pewnym momencie podjęło ze swoimi partnerami biznesowymi istotną decyzję o tym, by wprowadzić do swojej bardzo szerokiej oferty systemu Zebra MotionWorks® Proximity. Należy zaznaczyć, że wspomniany system zapewnia bardzo dokładne wykrywanie różnego rodzaju zbliżeń. System ponadto posiada funkcje pozwalającą na śledzenie czy nawet powiadamianie. Pracodawcy mogą dzięki temu gwarantować swoim pracownikom znaczenie lepszą ochronę w miejscu pracy.

Koniecznie trzeba także podkreślić, że rządy wszystkich państw systematycznie publikują różne wytyczne, do których firmy będą musiały się dostosować. Należy zdawać sobie sprawę, że wszystkie zasady muszą być wprowadzone w firmach. Warto wiedzieć, że wspomniane zasady będą dotyczyły trzymania odpowiedniego dystansu między pracownikami czy obowiązkowej dezynfekcji.

Dodatkowo należy zdawać sobie sprawę, że system MotionWorks® Proximity nie tylko spełnia wszystkie konieczne wymagania, ale również jest świetną odpowiedzią na rosnąc potrzeby pracodawców, których celem jest znalezienie strategii, która byłaby w stanie pomóc we wznowieniu działań w czasie pandemii. Nie można zapomnieć, że Product and Solutions Officer marki Zebra – Bill Burns twierdzi, że firma możliwie najlepiej uwzględnia zdrowie wszystkich pracowników, którzy musieli wrócić do pracy. Przeanalizowano szczegółowo najbardziej kluczowe priorytety związane nie tylko z bezpieczeństwem, ale również higieną. Koniecznie trzeba także zdawać sobie sprawę, że kompetentne oraz doświadczone zespoły w firmie Zebra w bardzo krótkim czasie były w stanie zarówno zaprojektować, jak i wdrożyć system dzięki któremu możliwe będzie wykrywanie zbliżeń. Oczywiście omawiany system umożliwia także na powiadamianie czy śledzenie wybranych przez pracodawcę interakcji. Należy zaznaczyć, że z systemu bez żadnego problemu mogą korzystać klienci firmy, którzy chcieliby wzmocnić ochronę pracowników w magazynie czy zakładzie produkcyjnym.

Zdecydowanie większe znaczenie niż mogłoby się wydawać ma także fakt, że system pozwala na zbieranie szczegółowych informacji dotyczących zbliżeń czy interakcji. Pracodawcy mogą także korzystać z funkcji informujących danych pracowników o możliwości zbliżenia się do siebie. Należy również zaznaczyć, że praktycznie wszystkie pozyskane dane będą niezwykle szczegółowo powiązane z identyfikatorami określonych pracowników. Pozwoli to firmie na podjęcie najbardziej odpowiednich decyzji dotyczących określonych sytuacji. Pracodawcy mogą być także spokojni, że zostaną zachowane praktycznie wszystkie konieczne zasady związane z ochroną prywatności. Nie wszyscy maja świadomość, że system Zebra zdecydowanie wyróżnia się na tle innych konkurencyjnych systemów dostępnych na rynku. Warto wiedzieć, że system ma dokładne rozwiązania, które polegają na śledzeniu kontaktów. W ten sposób pracodawcy będą mogli bez żadnego problemu wytypować właściwych pracowników do przebadania się. Nie będzie tym samym w ogóle konieczne zamykanie zakładu.

Należy również mieć świadomość, że system Zebra korzysta z energooszczędnego standardu BLE czy z WiFi. Ponadto jest instalowany w chmurze. Pozwala to na zdecydowanie szybsze podejmowanie decyzji jeżeli chodzi o zarządzanie systemem. Możliwe jest ponadto wyeliminowanie niezbędnego zagwarantowania specjalistycznej obsługi w danym obiekcie. Warto także zdawać sobie sprawę, że system Zebra nie będzie wymagał od firmy, która zdecydowała się na jego zastosowanie dodatkowej infrastruktury. Przedsiębiorstwo może tym samym spokojnie bazować przy obsłudze tego systemu z dotychczasowych urządzeń firmy Zebra.

Należy także mieć świadomość,że bardzo istotnym atutem śledzenia interakcji jest opieranie się na urządzeniach, które są stosowane przez pracowników. Firma ma w ten sposób możliwość ograniczenia ewentualnych wydatków. Pracownicy firmy natomiast nie będą musieli przestawiać się na zupełnie nowe i nieznane dla nich funkcje. Doświadczenie i wiedza fachowców firmy powoduje, że możliwe jest przedstawienie rozwiązań zapewniających pełne bezpieczeństwo.

Nie można zapomnieć o fakcie, że omawiane przedsiębiorstwo zaliczane jest obecnie do czołowych dostawców jeżeli chodzi o systemy lokalizacyjne. Firma przede wszystkim świetnie zna całą technologię, która jest stosowana w systemach, które są przeznaczone do wykrywania różnego rodzaju zbliżeń. Zebrę uznano także za Leadera w raporcie, który został dokładnie przygotowany przez Gartner. Ponadto rozwiązanie firmy Zebra jest z powodzeniem stosowane w amerykańskiej lidze NFL. Służy bowiem do zbierania najbardziej istotnych informacji w rzeczywistym czasie. Doskonałym przykładem może być przyspieszenie poszczególnych graczy.

Obowiązkowe zastrzeżenie:

Trzeba zdawać sobie sprawę, że firma Gartner nie promuje usług czy produktów. Ponadto przedsiębiorstwo nigdy nie rekomenduje technologii poszczególnych sprzedawców, którzy osiągnęli najwyższe możliwe pozycje w danym rankingu.

O firmie ZEBRA

Koniecznie trzeba także zdawać sobie sprawę, że firma Zebra gwarantuje najlepsze możliwości pracownikom pracującym w handlu zagranicznym, służbie zdrowia, transporcie, produkcji czy logistyce. Nie wszyscy mają także świadomość, że omawiane przedsiębiorstwo obecnie posiada ponad 10 tysięcy oddziałów w aż 100 państwach. Firma jest bardzo znana z dostarczania bardzo kompleksowych rozwiązań, które można bez żadnego problemu dostosować do wybranych branż. Warto wiedzieć, że systemy łączą sprzęt, dane czy ludzi w celu pomagania przedsiębiorstwom w podjęciu najbardziej istotnych decyzji.

Należy również mieć świadomość, że produkty firmy Zebra należą do najlepszych rozwiązań, jakie są obecnie dostępne na bardzo trudnym i wymagającym ryku. Mogą usprawnić procesy dotyczące zarządzania pracownikami, monitorowania czy sprzedaży. Ponadto firmę Zebra w 2019 sklasyfikowano na wysokim 166 miejscu w rankingu na Najlepszych Pracodawców według magazynu Forbes. Więcej informacji o firmie można uzyskać na stronie internetowej www.zebra.com. Świetnym rozwiązaniem będzie także dokładne prześledzenie bloga Your Edge Blog, a także profili Zebra na takich portalach społecznościowych, jak Facebook, LinkedIn czy Twitter.

Kontakt dla mediów: 

Valerie Berrivin
Zebra Technologies
Phone: +33 607 956 184
[email protected]

Dział analiz branżowych:
Kasia Fahmy
Zebra Technologies

+1-224-306-8654
[email protected]

Jak można zarabiać w internecie?

Jak dostać pracę w IT(programowaniu)?

Jak przygotować się do zmian w sektorze usług użyteczności publicznej?

Jak przygotować się do zmian w sektorze usług użyteczności publicznej?